Mažieji samurajai ir išdykėliai nindzės
iki 8 metų 90 min. 160 Eur

Šis gimtadienis patiks ir mergaitėms, ir berniukams. Šventės metu bus daug naujų nematytų užduočių, judesių ir žaidimų. Nepakartojamas, nuolat sunkėjantis kliūčių ruožas mažiesiems nindziukams ir samurajams. Vaikai mokysis akrobatikos elementų ir išbandys technikas su ginklais. Daug atradimų, dūkimo ir džiugesio ir visa tai kovos menų salėje kartu su profesionaliu Aikido mokytoju. Apranga – ilgos patogios kelnės (geriau sportinės), maikutė ir kojinės. Gimtadienio pabaigoje mažųjų nindzių patikrinimo testas.

Mes norime, galime ir mums pavyks
nuo 8 iki 12 metų 90 min. 160 Eur

Šventė skirta vaikams ir jaunimui, tinka ir mergaitėms ir berniukams. Puiki ir įtraukianti pramoga, kurios metu dalyviai galės išbandyti naujus kūno judesius, praplėsti savo fizines galimybes ir susipažinti su rytų kovos menais.  Šventės metu pakviesime visus dalyvius į nepamirštamą nuotykį, kuriame bus gausu išbandymų ir akimirkų, kai reikės išdrįsti priimti iššūkį ir jį įveikti.  Renginio metu bandysime žaisti ir švęsti kartu kurdami užduotis ir sprendimus netradicinių patyriminių žaidimų metu.Šventės pabaigoje visi norintys galės pasitikrinti savo drąsą, susikaupimą ir fizines galimybes taip, kaip tai daroma kovos menų egzaminų metu. Apranga  – ilgos patogios kelnės (geriau sportinės), maikutė ir kojinės.

Aš galiu, tu gali, mes galime
nuo 12 metų 90 min. 160 Eur

Šventė skirta jaunimui, tinka ir mergaitėms ir berniukams. Renginio metu,  dalyviai nepriklausomai nuo pasiruošimo lygio, turės galimybę išbandyti ir pasimokyti savigynos judesių ir gudrybių. Žaisime situacijas, kurių metu reikės pastabumo, kūrybiškumo, drąsos ir žinoma draugų palaikymo.
Visi vaikai kartu bandys įveikti užduotis, kuriomis yra tikrinami rytų kovos menų mokiniai, patirs kaip svarbu yra valdyti savo kūną ir dėmesį, norint pasiekti tikslo. Apranga – ilgos patogios kelnės (geriau sportinės), maikutė ir kojinės.

Išskirtinė erdvė ir pramoga
Išskirtinė erdvė ir pramoga

Siūlome susirinkti ir švęsti specializuotoje kovos menų salėje, kuri įrengta laikantys japoniškų tradicijų. Salė yra padengta specialia danga, tatamiu, kuri leidžia dalyviams saugiai ir nekasdieniškai judėti, žaisti ir atlikti įvairiausias užduotis. Kartu su profesionaliais instruktoriais dalyviai pasiners į rytų kovos menų paslaptis ir bandys atlikti visiems prieinamus pratimus ir technikas. Vaikai pažins save per judesius ir išbandys savo galimybes. Yra papildomos persirengimo ir vaišių erdvės.
Esant poreikui, galime atvažiuoti į jūsų erdvę namuose ar švietimo įstaigoje.

Nepamirštami įspūdžiai

Šio gimtadienio vaikai ilgai neužmirš, kadangi šventės atmosferą aktyviai kursime visi kartu. Viskas vyksta su tradiciniu rytų kovos menų ritualu, pagarba sau ir aplinkai. Tikimės, kad vaikai patirs atradimo džiugesį ir pasitikėjimą savimi,  dar didesnį norą pažinti save ir savo draugus. Gal būt rytų kovos menų paslaptys yra tai, ko tu taip ilgai ieškojai.